Plynutí…

Dnešní den 22.2.2019 je pro mě velmi, velmi zvláštní… Od rána plynu, pluji na jakési vlně… Neumím to popsat slovy, jen to vnímám a cítím.
Při kojení mé malé princezny mi přicházely nápady k ebooku, který mám psát… Jak to ale udělat, abych ten můj poklad nevyrušila od jídla a zároveň si zaznamenala své postřehy?

Jediné, co mě napadlo a co bylo možné udělat, bylo, vzít si mobil a své nápady si nahrát na záznamník. Musím říct, že to pro mě bylo velmi zvláštní říkat a vyslovovat své myšlenky nahlas. Slyšet se, co říkám 🙂 Pokračovala jsem dál… zatím pořádně nevím, co jsem si vše nahrála. Každopádně mám 20 minut nápadů a zachycené inspirace


ale to není vše…


Další nápady mi chodily venku, cestou na procházku. A tak jsem vzala zase mobil do ruky, spustila záznamník a mluvila, co mi přišlo na jazyk.

Uvědomila jsem si, že mi tyhle nápady a stavy PLYNUTÍ chodí vždy, když jsem v těsném kontaktu se svou malou dceruškou. A to buď při kojení, či když ji mám u sebe v šátku a ona spinká.

Po návratu z procházky jsem při přípravě oběda měla puštěné mooooc zajímavé video s Janou Radovou, kde mluví o ŽENSKÝCH STÍNECH.
Velmi doporučuji se na toto video podívat. Odkaz zde


velké uvědomění


A tady jsem si uvědomila, jak velkou cestu již mám za sebou. Jak jsem se velmi posunula ve svém vývoji, ve svém růstu.
Ve školách MOHENDŽODÁRO – a nejen tam – jsem si postupně procházela energií vnitřního dítěte, vnitřní ženy i muže 🙂 a mnohými dalšími tématy

Zároveň vím, že mám stále co zpracovávat. Stále je co prosvětlovat 🙂


baví mě být v proudu
baví mě být v plynutí
baví mě být tady a teď


 

Autor: Lucie LADIA

MOHENDŽODÁRO PROSTUPUJE CELÝM MÝM TĚLEM. Miluju doteky ŽENSKÝCH MASÁŽÍ, rozpouštím se v laskavých, jemných a něžných ŽENSKÝCH MEDITACÍ, zbožňuju plynutí v tajemném rituálu. Díky MOHENDŽODÁRU jsem schopná vést ženy do jejich hloubky, přijetí jejich stínů a nechat zazářit jejich pravé světlo Můj příběh si přečtěte zde >>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *