Lucie LADIA ZemAnová

Logo

Terapie nové doby

vyladí tě do pohody

Reference

Světelný kód
Světelný kód funguje. Když jsem prosila Lucku, že potřebuji pomoci v jedné z oblastí a netuším, která to je. Dokázala ji pomocí sebe odhalit. Vytvořila mi světelný kód a ten FUNGUJE. Mám ho chvilku a stále pracuje. Kód na novou cestu hojnosti si užívám každý den opakovaně a přináší mi denně nová rozklíčování a další AHA chvilky. Moc děkuji, za to, že Lucka našla své poslání a věnuje se mu s láskou v srdci. Děkuji ti moc, Lucinko. 🍀💚🍀
Lenka Slaninová - Tvůrce a Průvodce tvořením vlastní reality, www.lenkaslaninova.cz
Vynikající empatický a efektivní přístup. Účinná pomoc a podpora v řešení potřebného. Spokojený jsem plně, pokračujte takhle dál 🙏. Přineslo mi to nový rozbřesk v životě, nový východ Slunce, asi jako když člověk vyleze "z temné klášterní kobky" na denní světlo a zjišťuje, že všechno je úplně v pohodě. Udělala jste toho během sezení toho tolik, že mám potíž to vyslovit v několika větách. Děkuji moc za všechno!
Pavel Němec z Bíliny - proutkař, bylinkář a psychoenergetik
Po ošetření "LADNÉ NOŽKY" schází paní Renata dolů ze schodů. Stojím nahoře a čekám, zda mi dá znamení, abych šla odemykat. A slyším její slova: "Se po těch schodech vznáším jako baletka"
paní Renata z Přelouče
Pokud hledáte úžasnou ženu, terapeutku, plnou světla a lásky... jste na správném místě.
A že se nemůžete dostavit osobně? Doporučuji nahlédnutí do Vašich bolavých střípků nebo jen ladné posunutí vpřed Lucinky terapii on-line.
Je to něco, co Vás dokáže pohladit po těle a Duši, prozářit a rozzářit všechna zákoutí i na dálku.
Jestli hledáte něco, co Vám pomůže hned, jste na správném místě. Lucie Ladia vás s láskou opečuje a úleva přijde okamžitě. Vyzkoušejte.
Přeji krásnou prosluněnou cestu všem.
Stáňa
Slova paní Ireny v průběhu ošetření byla: "VY MÁTE ALE LÉČIVÉ RUCE" Jeee, a co cítíte, co vnímáte? Ptám se jí. Nooo, tady takhle (ukazuje rukama podél těla) tady všude mi to takhle proudí, teče a hřeje. To jste právě zavnímala svůj kraniosakrální rytmus. Svou jedinečnou vlnu, která je tu stále s vámi. Teď jste jí zacítila a kdykoliv budete potřebovat zrelaxovat, je to tu už navždy s vámi 🌹💖
paní Irena ze Strakonic
Ahojky, jak se máš?
Chtěla jsem ti napsat a poděkovat, že ta poslední terapie mi fakt pomohla. Myslím, že jak před porodem, že jsem byla v klidu a nebála se, tak i teď. Jako samozřejmě mám o kluky strach to je potřeba, ale není to ten šílený panický, který jsem měla předtím, že jsem byla šílená strachy pořád.
Děkuju jsi šikovná a je to vždycky fajn.
Lenka
Měl jsem možnost zažít si terapii s Luckou. Její péče je jemná, něžná a přitom velmi hluboká a intenzivní. Stejně tak její energie. Mluví k vám slovy lidskými i andělskými a má v sobě Lásku. Její péče vás zavede přesně tam, kam má, kde to vaše tělo či duše právě potřebuje, abyste se mohli posunout dál. Uvědomit si, co ve vás stagnuje a potřebuje uvolnit. Pomůže otevřít váš potenciál, probudit skryté možnosti.
Lucinka svým Láskyplným Světlem obejme vaši duši a vlije Světlo do míst, kde je Tma. Umí být pochodní na vaši cestě. Její Světlo ve vás dokáže probudit spousty nových vjemů. Zažehnout oheň, otevřít se ještě více Lásce, zklidnit se nebo naopak nebo se stát hravým dítětem. Všechno přesně tak, jak to v tuto chvíli potřebujete.
Děkuju ti za krásný zážitek, Lucinko Světlušková. 🙂
Tom
Tomáš Studený
Normálně bych se už ukládal ke spánku, ale po dnešní terapii u Lucky mám energie dost:-) Nejdřív mi pomohla se dosyta vybrečel, ohromnou úlevu mi přineslo narovnání vtahu s tátou. A pak přišla ta pecka. Vnímám to jako obnovení spojení se svým SRDCEM. Ten příval síly byl opojný. Chtělo se mi seskočit z lehátka a jít lámat skálu, roky se mi nic podobného nestalo. Následovala vlna vděčnosti a lásky, no prostě boží... Nedá se to úplně popsat, ale bylo nádherné to zažít!!!
A to vše díky NÁHODĚ. Na terapii šla min. týden moje partnerka, kterou naše 2,5 letá dcera odmítala opustit. Lucka nás z chodby slyšela a udělala něco, co by mě nenapadlo ani ve snu, pozvala nás dál všechny a naši malou citlivě zakomponovala do průběhu terapie. Naše princezna se navíc v neznámém prostoru obvykle dlouho rozkoukává, ale Pod střechou během 5 min. pobíhala, jak kdyby tam chodila každé pondělí, úterý a pátek za kámoškou. Pozitivní změny u partnerky vnímám každý den co se vrátila z terapie, takže když na mě před pár dny dolehl strach zakuklený do bolesti žaludku vyvolaný budoucí změnou zaměstnání (kam se vlastně poděl???), Lucka byla jasná volba. A ne naposled:-) LUCKO DÍKY!
Jan Bednařík
Ahoj Luci. S odstupem několika dní od terapie můžu už sdílet, co se v mém životě děje. Z terapie si toho moc nepamatuju. Asi se to dělo na jiné úrovni, než v mysli. Vím jen, že jsme mimo jiné ukotvovaly duši do těla. Co mi to ale přineslo v životě. Asi nejsilnější pro mě byl právě sled událostí, které poté následovaly. A vyvrcholilo to včera úplňkem, kdy jsem si konečne spracovala svůj vztah s mámou. A došlo mi u toho, že mluvím vlastně k sobě. Příjmám tě takovou jaká jsi. Otevřelo mi to srdce takovým způsobem, že se mi hrnuly slzy z očí a zároveň jsem se koupala v nepopsatelně hřejivém světle. A taky jsem si začala víc všímat vzkazů, co mi do života chodí. Třeba po cestě z práce jsem na zemi potkala slupku od kaštanu a v ní byl nápis: Dneska ti to sluší. A o pár kroků dál byl čerstvě vylouplý kaštan. Tak jsem se pro něj ohnula. A doma ho dala Pavlovi a on mi na to řekl, že si přál, abych mu přinesla nějaký dárek. Zní to jak z pohádky o Popelce. Ale tohle je jen střípek z toho, co se mi teď v životě děje.
Děkuji děkuji děkuji
Gabriela Maissnerova
Moc děkuji Lucce za její bleskovou pomoc. Bylo mi několik dní špatně a tak jsem jí požádala o pomoc. Její péče je velmi jemná, což při své citlivosti velmi oceňuji. Během chvíle se mi ulevilo. Znám její působení fyzicky i energeticky na dálku a s důvěrou jí doporučuji ostatním 🌹💖
Galina Vavrušková - terapeutka, www.galinavavruskova.cz
Zdravím všechny čtenáře, bylo mi ctí nechat se opečovávat od Lucie Ladia. Technika jakou Ladia používá je jasná, jednoduchá a obyčejná. Z mého pohledu právě proto,, že u masáže Ladia nikoho nezachranuje, neláme tělo, nefouká bolístky.... Přesto je její péče intuitivni, láskava , podporující a neovlivňujíci proces, který právě probíhá na lůžku. Nemohu sdílet to co se během masáže delo, jelikož jde o proces TADY a TED. Zkusenost je totiž neprenosna!!! Jde o stav, kde se vše děje. Toto je masáž přítomného okamžiku v plném vědomí. S úctou a láskou eva z hor. PS: malé písmeno ve jméně není překlep, ale záměr.....
Eva Patřičná Hlaváčková - Vrchlabí
Lucinku mohu jen doporučit, hlavně když se chcete zbavit dětí Moje 5 leta dcera je tak spokojená, že masáže by chtěla celedenně, její světelný jazyk je úžasný a v podstatě by u ní chtěla bydlet. Nee jako maminka vůbec nežárlím,🤩že jsem našla, nebo mi spíš přiletěla do života tato úžasná duhová královna 👑
Veronika Benešová
Měla jsem možnost již několikrát zažít péči od Lucie Ladia. A pokaždé to byl velmi laskavý a uvolňující prožitek. Má dar doslova "namíchat" světelnou kombinaci péče přímo pro konkrétní bytost.
Můžete tak zažít její jemný a přesto hluboký dotek, aromaterapii, hru na křišťálovou mísu i další nástroje, její zpěv, hru barev, čísel a frekvencí. To vše rozezní v bytosti, co je potřeba.
Linda Gotzmannová - terapeutka Yuen Metody, www.lindagotzmannova.cz
Moc jsem si užila a mohu vřele doporučit péči Lucky Ladia. Při příjemné masáži s úžasně vonícími olejíčky jsem se krásně uvolnila, pustila starosti a nechala jsem se pohýčkat Lucčinou krásnou energií. Děkuji Luci 🙂
Petra Vítková - terapeutka, www.jemnaterapie.cz
Setkala jsem se s Lucií Ladia při Čtení z Duše u Verči W., předala mi skvělou básničku .Mám od Lucii Ladia kalendář z její tvorby. Osobní načtený kodík s básničkou. Vše mě velmi oslovilo. Tedy, moc se mi líbí její tvorba. Osobní setkání bylo skvělé. Moc super prožitek, pro každou bytost. Jsem ráda,že jsem se rozhodla pro výlet do Pardubic. Lucie Ladia umí předat ve slovech i dotecích vše, Je to výjmečné... Děkuji
Pavlína Klimešová
Oceňuji citlivý a laskavý přístup během terapie a léčebného procesu.
Děkuji za rozšíření obzorů.
Tomáš Král

VŠEM MOC DĚKUJI ZA MILÉ REFERENCE.

Děkuji